Haberler |  Basında OLLE |  İnsan Kaynakları |  Dosyalar |  Ana Sayfa 
 
..:: AR-GE HİZMETLERİ ::..
» Fizibilite Çalışmaları
» Proje Planlama
» Risk Analizi
» Yazılım Mimarisi
» Sistem, Ağ ve Güvenlik Mimarileri

..:: PROFESYONEL SERVİSLER ::..
» Danışmanlık
» Proje Yönetimi
» Sistem, Ağ ve Güvenlik Hizmetleri
» Sistem Odası Tasarımı ve Uygulanması
» Yazılım Geliştirme
» Teknik Eğitim
» Saha Desteği

..:: ÜRÜN GELİŞTİRME ::..
» Ürün İhtiyaç Analizi
» Ürün Tasarımı
» Ürün GeliştirmeAR-GE HİZMETLERİ
Akademik çalışmalar ve piyasa deneyimleri ışığında bilişim sektöründe Araştırma-Geliştirme çalışmaları yapılmaktadır. Bu kapsamda bilişim konuları için müşteri adına fizibilite raporları oluşturulmakta ve standartlara uygun şekilde detaylı proje planları hazırlanmaktadır. Ayrıca her türlü teknik proje için yazılım, sistem, ağ ve güvenlik mimari tasarımları çıkarılarak raporlanmaktadır. Proje için risk içeren konular incelenmekte ve risk analiz çalışmaları yapılmaktadır.
PROFESYONEL SERVİSLER
Küresel teknolojideki gelişmeler, akademik çalışmalar ile bütünleştirilerek bilişim sektörüne yönelik güvenilir, sağlam ve profesyonel çözümler oluşturulmaktadır. Bu kapsamda danışmanlık, proje yönetimi, sistem entegrasyonu, istek üzerine yazılım geliştirme, sistem, ağ ve güvenlik çözümleri ile eğitim ve saha desteği konularında müşteri odaklı hizmetler sunulmaktadır.
ÜRÜN GELİŞTİRME
Uygun yöntem ve standartlar kullanılarak yeni fikirler oluşturulmakta ve her biri kendi alanında rakipsiz ürünler geliştirilmektedir. Bu kapsamda ilgili konularda gerekli Araştırma-Geliştirme süreçlerinin tamamlanması ardından ürün ihtiyaç analizi, ürün tasarımı ve ürün geliştirme çalışmaları yapılmaktadır.
 
Copyright ©2009 Olle Ar-Ge Yazılım