Haberler |  Basında OLLE |  İnsan Kaynakları |  Dosyalar |  Ana Sayfa 

 

OLLE Ar-Ge Yazılım, bilişim alanında araştırma- geliştirme yapmak, profesyonel hizmetler sunmak ve hazır ürünler geliştirmek amacıyla 2008 yılında Gazi Teknopark bünyesinde kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.

Olle Ar-Ge Yazılım;
Küresel teknolojideki gelişmeleri akademik çalışmalar ile bütünleştirerek bilişim sektörüne yönelik güvenilir, sağlam ve profesyonel çözümler oluşturmaktadır.

Teknik fizibilite hazırlama, proje planlama, proje yönetimi, entegrasyon, istek üzerine yazılım geliştirme, sistem, ağ ve güvenlik danışmanlığı, eğitim ve saha desteği konularında müşteri odaklı hizmetler sunmaktadır.

Sektörde ortaya çıkabilecek fırsatları öngörüp uygun yöntem ve standartları kullanarak yeni fikirler yaratmakta ve her biri kendi alanında rakipsiz olan ürünler ortaya koymaktadır. Bu ürünlerle müşterilerine pazarda büyük avantajlar ve üstünlükler getirmektedir.

Bütün çalışmalarında uygun metodoloji ve standartları kullanarak işlerin en kısa sürelerde en düşük bütçelerle tamamlanmasını sağlamaktadır.

Kamu ve özel sektör içerisinde yer alan her tür ve büyüklükteki firmaya hizmet veren OLLE Ar-Ge Yazılım'ın Merkez Ofisi Ankara’da yer almaktadır. Ayrıca İstanbul’da da ofisi bulunmaktadır.
Google Map Koordinatları
       
Copyright ©2009 Olle Ar-Ge Yazılım