Haberler |  Basında OLLE |  İnsan Kaynakları |  Dosyalar |  Ana Sayfa 
 
  NarcaS Nedir?
Hedef Kitle Yayıncılığı; topluma açık veya özel mekanlarda (yayın noktalarında) ilgili kişilere uygun içeriğin elektronik ortamlarda sunulmasıdır.

Hedef Kitle Yayıncılığı sayesinde müşteri ve personel memnuniyetini arttırabilir, reklam servisleri ile kurumunuza ek gelirler kazandırabilirsiniz.Avantajları Nelerdir?
NarcaS, Türkiye'de yerel yazılımcılar tarafından geliştirilen bir platformdur. Böylelikle kurumlara özgü uyarlamalar ve istenilen her türlü eklentiler kısa sürede ve kolayca gerçekleştirilebilmektedir.
» Hedef Kitlelere Özelleştirilmiş Veri
Uygun yayın noktalarına yerleştirilecek ekranlar aracılığı ile hedef kitlelere yönelik özelleştirilmiş dijital verilerin sunulması sağlanır.


» Değişik Verilerin Anlık Yayını
Hizmet noktasına özel servis verileri, güncel bilgilendirme verileri (haber, hava durumu vb.) ve reklam verilerinden oluşan dijital veriler gerçek zamanlı olarak yayınlanırlar.


» Her Noktaya Özel Veri
Dijital içerik her bir yayın noktası için farklılaştırılabilir ve istenilen zaman aralıklarında birbirinden bağımsız olarak görüntülenir.


» Tek Noktadan Yönetim
Merkezi platform yapısı sayesinde tek noktadan kolay, hızlı ve sorunsuz bir şekilde içerik ve yayın noktası yönetimi yapılabilmektedir.


» Dış Bağlantılar
Dış kaynaklı içerikler için dış kaynaklarla kolayca haberleşip veri alışverişi sağlanmaktadır.


 
 
Copyright ©2009 Olle Ar-Ge Yazılım